MY CAR PRAGUE - TRANSFER NA MÍRU

Pro naši společnost jsme vybrali obchodní název My Car Prague. Tento název nás zavazuje k tomu být spolehlivým a zodpovědným přepravcem, profesionálním partnerem a vlastně i rodinným přítelem na všech Vašich cestách. Vzhledem ke společně strávenému času jsme více, než jen řidiči, ale poskytneme Vám komplexní služby dle Vašich přání a požadavků. Ať už nám svěříte své zaměstnance, klienty, děti, prarodiče nebo sami sebe. Naše služba se vždy ponese v duchu komfortu, bezpečí a diskrétnosti.

AŤ CESTUJETE PRACOVNĚ ČI SOUKROMĚ, SAMI, S PARTNEREM ČI RODINOU - JSME TU PRO VÁS
 

AIRPORT TRANSFER

Chystáte se letět do Prahy a stále ještě nemáte zajištěný odvoz do hotelu? Rádi se o Vás postaráme. Pokud si u nás objednáte letištní transfer, bude nás zajímat zejména číslo Vašeho letu, abychom mohli sledovat letový status. Ať už přistanete na domluvený čas nebo s hodinovým zpožděním, trpělivě na Vás v letištní hale bude vyčkávat náš řidič, který Vás bude zároveň telefonicky kontaktovat, kde se právě nachází. Nejjednodušším způsobem, jak se bezpečně setkat v letištní hale, je domluvená schůzka s řidičem držícím tabuli s Vaším jménem a logem MY CAR PRAGUE. Pokud si přejete cestovat anonymně, rádi Vašemu požadavku vyhovíme, a v takovém případě se s řidičem setkáte tak, že budete hledat řidiče držícího tabuli pouze s naším logem. Poté Vás již čeká cesta k vozidlu, řidič Vám pomůže s Vašimi zavazadly a následně odveze do objednaného místa vysazení. Ve vozidle je k dispozici nabíjecí kabel pro Váš telefon, Wi-Fi, klimatizace a láhev vody. K letištím transferům můžete využít širokou nabídku z našeho portfolia vozidel a cenových variant. Cesta z pražského letiště do centra Prahy trvá v průměru 25 minut.

ZAMLUVIT AIRPORT TRANSFER

TRANSFER

Až už Vás pracovní povinnosti či osobní pobyty volají na druhou stranu České republiky, do německých či rakouských měst nebo mnohem dál a současně dáváte přednost silniční dopravě před leteckou, je tu pro Vás naše služba Transfer. Z bodu A do bodu B Vás pohodlně dopravíme za individuální cenu dle výběru vozu, termínu a vzdálenosti trasy. Velmi jednoduše nám prostřednictvím formuláře zašlete poptávku s vyspecifikovanými parametry a požadavky k Vaší cestě. Během co nejkratšího časového intervalu Vás zkontaktujeme s ověřením dostupnosti a s cenovou nabídkou. Pokud se rozhodnete využít naše služby, z obchodního oddělení obdržíte daňový doklad a podklady k platbě. Poté už se můžete těšit na příjemnou cestu s naší společností MY CAR PRAGUE.

ZAMLUVIT TRANSFER

ALL DAY TRIP

Trávíte svůj čas v Praze a rádi byste navštívili některé z měst i v jejím okolí? Rádi pro Vás zrealizujeme celodenní výlet s řidičem, který se může stát i vaším průvodcem V metropolích Evropy. Pro inspiraci Vám může být celá naše nabídka destinací, ve kterých můžete strávit  svůj volný i pracovní čas. Pokud si z naší nabídky nevyberete, rádi pro Vás zajistíme celodenní program uzpůsobený Vašim přáním a požadavkům. Současně Vám rádi zajistíme vozidlo s řidičem, který Vám bude k dispozici po celý den i přímo v Praze. Pokud Vás čeká den plný obchodních jednání a pracovních schůzek napříč Prahou, náš servis Vám zaručí pohodlné přejezdy bez čekání na vozidlo či zdlouhavého hledání parkovacího místa, mezi schůzkami si můžete dopřát pár minut odpočinku a vyhnete se přímému kontaktu se stresující dopravou v centru. Tato služba je velmi oblíbená i pro turisty, kteří tráví svůj volný čas v Praze a osobního řidiče využijí pro celodenní návštěvu památek, obchodních center a významných míst města. Od prvního vyzvednutí v hotelu Vám zajistíme celodenní plán, co je dobré vidět, pohodlné přejezdy mezi místy, žádné čekání a následný odvoz zpět do hotelu. 

ZAMLUVIT SI VOZIDLO NA CELÝ DEN

AKCE

Chystáte oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou, kulaté výročí, firemní event, kongres či plánovanou návštěvu vašich zahraničních klientů? Poskytneme Vám širokou nabídku našich vozů včetně řidiče, který se postará o pohodlí a bezpečnost vašich blízkých. Během celé akce Vám i Vašemu okolí bude řidič bezprostředně k dispozici a postará se o plynulý přesun osob, ať mezi dvěma konferenčními místy, odvoz svatebčanů z kostela na místo oslavy svatby nebo následný rozvoz hostů do jejich domovů či o přejezdy mezi akcemi. Protože dbáme na to, aby se Vaše pořádaná akce pyšnila profesionálním servisem, je samozřejmostí dodržení dress codu akce a čisté a umyté vozidlo. 

 

ZAMLUVIT SI VOZIDLO NA AKCI

NAŠE VOZY

K dispozici je Vám náš vozový park, ze kterého můžete vybírat dle svého přání. Z našeho portfolia si pro pestrost a diverzitu vybere opravdu každý. Jste čtyřčlenná rodina a odlétáte na celé léto do Vašeho prázdninového domu s mnoha zavazadly? Ideální volbou pro Vás bude prostorné SUV v prémiové výbavě s velmi sympatickým prostorem k sezení na dlouhé cesty. Jste příznivcem sportovních vozů německé kvality a chcete na Vaši schůzku dorazit v nádherném autě? I pro Vás máme v naší nabídce zastoupení. Je-li nejdůležitějším aspektem při výběru cenová dostupnost, máme pro Vás komfortní a pohodnou variantu vozidel Škoda.

V případě zájmu o konkrétní vozidlo nás nejprve kontaktujte pro ověření dostuposti. 

 • SUV SEAT TARRACO 4F

  Rok výroby: 202
  Barva vozidla: stříbrná

 • ŠKODA KAROQ

  Rok výroby: 2019
  Barva vozidla: hnědá

 • AUDI A5 SPORTBACK

  Rok výroby: 2017
  Barva vozidla: černá

 • ŠKODA OCTAVIA 3.0

  Rok výroby: 2020
  Barva vozidla: stříbrná

 • ŠKODA OCTAVIA 3.0

  Rok výroby: 2019
  Barva vozidla: černá

DESTINACE

Ať už Vás plány zavedou kamkoli, užijte si cestování s námi. Vybírat můžete z následující nabídky nejoblíbenějších destinací nebo dle vlastní potřeby.

LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA, Praha, Česká republika

Mezinárodní Letiště Václava Havla v Praze je civilním letištěm zajišťujícím letové linky do České republiky ze všech koutů světa. Dva terminály zajišťují neustálým denním i nočním provozem proudění obyvatel do Prahy a zpět. Na Terminály přistávají nejznámější světové aerolinky jako Emirates, Qatar Airlines, Turkish Airlines, Lufthansa, či British Airways, které bezpečně přepravují naše klienty do Prahy a my pokračujeme v příjemném servisu při jejich cestě do hotelu v centru Prahy.

Zamluvit transport

KARLOVY VARY, Česká republika

Centrum lázeňského města Karlových Varů je známé zejména díky svým pěti kolonádám, jež lemují přírodní léčivé prameny a historické budovy dodnes sloužící jako lázně. Neobyčejnou podívanou zažijete při návštěvě pravoslavného chrámu Svatého Petra a Pavla. Ve městě naleznete mnoho působivých hotelů přímo v centru dění, například Grand Hotel Pupp, Hotel Thermal nebo luxusní Hotel Imperial na vyhlídce města, to vše tvoří skvělé místo pro aktivní odpočinek či příjemné odpoledne.

Zamluvit transport

ČESKÝ KRUMLOV, Česká republika

Jihočeské město Český Krumlov, město se středověkou tradicí, město slavného rodu Rožmberků. Svým bohatým historickým centrem láká turisty z celého světa, nebo i návštěvníky Prahy, kteří v Českém Krumlově tráví příjemný celodenní výlet či milé odpoledne. Město je protkané historií a tomu svědčí i počet pamětihodností. K vidění jsou zde krásné gotické kostely, synagoga, renesanční městská radnice, Zámecký pivovar Eggenberg či slavný kostel Svatého Jošta, ve kterém je dnes k navštívení muzeum marionet. Město je významné pro své pořadatelství kulturních a hudebních festivalů či Slavností pětilisté růže, známé pro své rytířské průvody městem.

ZAMLUVIT TRANSPORT

DRÁŽĎANY, Německo

Hlavní město spolkové republiky Sasko, město baroka, ležící na řece Labi, je zajímavým kulturním a ekonomický střediskem, které snoubí principy moderního evropského města a zachovává si svůj génius loci v samém historickém centru. Drážďany žijí hudbou, a proto se do města sjíždějí turisté, aby navštívili slavné drážďanské opery. Město Friedricha Schillera Vás zajisté pohltí svými památkami světového dědictví UNESCO, například kostelem Frauenkirche, nebo opětovně postavenou Semperovou synagogou.

ZAMLUVIT TRANSPORT

BERLÍN, Německo

Čtyřmilionové hlavní město Německa, město vědy a ekonomiky, kultury a architektury, kde na Vás na každém rohu dýchá historie dávných let. V Berlíně si každý přijde na své – milovníci nakupování najdou svůj ráj na Kurfürstendamm, historici ocení zejména budovu Reichstagu či ikonickou Brandenburger Tor, pod níž stál samotný Napoleon. Berlín je také město gastronomie a skvělého nočního života. Berlín je místem svobody, neb jen v málo místech světa můžete za jedno odpoledne vidět Wilmersdorfskou mešitu, Velkou synagogu či Pamětní kostel císaře Viléma.

ZAMLUVIT TRANSPORT

MNICHOV, Německo

Centrum bavorského průmyslu a bohatství, Mnichov, je oblíbeným moderním městem v západní části Německa. Velmi navštěvované je zejména díky klubu FC Bayern Mnichov a jejich fotbalovým zápasům s nejlepšími týmy světa, jen nedaleko od centra města, v moderní Allianz Aréně. Historické centrum města – Marienplatz – obklopuje nespočet úchvatných budov, stará i nová radnice, nejstarší mariánský sloup v Evropě či celá řada luxusních butiků a obchodů.

ZAMLUVIT TRANSPORT

VÍDEŇ, Rakousko

Vídeň, nejkrásnější z evropských měst. Pro svůj půvab vítá město každoročně miliony turistů, kteří objevují krásy tohoto kulturně, historicky a ekonomicky bohatého centra Rakouska. Každý si ve městě najde své. Milovníci gastronomie, jako by ve městě nebyli, neochutnali-li tradiční Vídeňský řízek, či zákusek Sacher. Historické centrum města jistě ohromí nadšené objevitele architektury - zejména gotická katedrála svatého Štěpána, Vídeňská státní opera nebo sídlo rakouských Habsburků, nádherný zámek Schonbrunn a přilehlé barokní zahrady. Vídeň je centrem umění, hudby, divadla i tance, zejména vídeňského valčíku. Životní styl města láká obchodníky, východní turisty, rodiny s dětmi i mladou generaci ze všech koutů světa.

ZAMLUVIT TRANSPORT

ZELL AM SEE, Rakousko

Pro milovníky horského lyžování či letního odpočinku u ledovcových jezer je Zell Am See snovou destinací. Zasněžený ledovec, hora Schmittenhohe a třpytící se alpské jezero jsou dokonalým prostředím pro nezapomenutelnou dovolenou. Občanská vybavenost a prestiž tohoto města Vám nabízí naprosto vše potřebné, ba mnohem víc. Nadšenci turistiky si zamilují Národní park Vysoké Taury, třítisícové horské vrcholy ke zdolávání. Lyžaře zase ohromí 400 kilometrů rozmanitých lyžařských sjezdovek ve velmi elegantním letovisku Zell Am See – Kaprun.

ZAMLUVIT TRANSPORT

ST. MORITZ, Švýcarsko

Město na vrcholku hor, město slunce i město luxusu, módy a gastronomie - tím vším je švýcarské St. Moritz. Návštěvníci celoročně obdivují krásy panoramatické horské přírody, navštěvují nejslavnější hotely města, například Hotel Kulm nebo terasu restaurace Alpina Hutte, s výhledem na Julier Pass. St. Moritz je rájem zimní luxusní módy, nechybí zde žádný z butiků světoznámých značek, i to dělá z kulturního centra města nádherné a impozantní místo. V zimě si zamilujete výběr z celé škály nejlepších sjezdovek a horských středisek, malebné ledové plochy v údolí hor a typickou vánoční atmosféru. V létě St. Moritz navštěvují vášniví cyklisté či průzkumníci přírodních krás tohoto vskutku jedinečného místa.

Zamluvit transport

O NÁS

Děkujeme, že jsme navštívili naše webové stránky a přes vybírání cílové destinace a perfektního vozidla došli až sem, k odstavci s nadpisem O nás. Naše každodenní rutina je zejména péče o naše klienty a komunikace s nimi. Od pondělí do neděle máme mysl i telefon v pohotovosti, abychom mohli reagovat na Vaše podněty. Současně trávíme několik hodin denně starostlivostí o náš vozový park a naše řidiče, aby vše plynule a dobře fungovalo. Všechna podstata naší práce je zejména „O Vás“, a tak je to pro nás správně. Děláme svou práci rádi a snažíme se ji dělat nejlépe, jak umíme. Radujeme se z každého nového spokojeného klienta, i každé další cesty s našimi stálými. Děkujeme, že můžeme být součástí Vašich soukromých i obchodních cest. Je nám ctí a velkou zodpovědností zajišťovat plynulost dopravy při Vašich rodinných oslavách i firemních eventech. 

 • SPOLEHLIVOST SPOLEHLIVOST

  Vyzvednutí vždy na domluvený čas

 • BEZPEČENÉ CESTOVÁNÍ BEZPEČENÉ CESTOVÁNÍ

  Vozidla splňující veškeré bezpečnostní požadavky

 • ZÁRUKA CENY ZÁRUKA CENY

  Férová cena bez dalších provizí agenturám

 • ZÁKAZNICKÝ SERVIS ZÁKAZNICKÝ SERVIS

  Volání, WhatsApp, E-mail k dispozici 24/7

 • RYCHLOST KOMUNIKACE RYCHLOST KOMUNIKACE

  Odpověď v řádech hodin

Zodpovědně a s profesionální péči přistupujeme ke každému klientovi. Ctíme Váš čas a nenecháme Vás čekat. Uděláme maximum pro to, abyste byli v místě vysazení bez zpoždění a  Vaše cesta byla maximálně bezpečná. Vždy Vám rádi pomůžeme s Vašimi zavazadly a zajistíme servis i v případě indispozic klienta. Snažíme se o co nejlepší servis za nejlepší cenu na trhu, nenavýšenou o desítky procent na provizích cizím agenturám, které nenesou za Vaši přepravu odpovědnost. Jsme Vám k dispozici při nenadálých životních situacích, například když se potřebujete dostat z bodu A do bodu B ihned. Vždy se budeme snažit vyhovět Vašim požadavkům v kterýkoliv den v týdnu a kteroukoliv hodinu.

Vaše Kristýna a tým 

NEJČASTĚJI POKLÁDANÉ OTÁZKY

CO SE STANE, KDYŽ BUDE MÍT MŮJ LET ZPOŽDĚNÍ?

U každé objednávky nás bude zajímat Vaše číslo letu, abychom mohli sledovat letový status a reagovat na aktuální situaci. Náš řidič Vás i v případě zpoždění vyzvedne bez poplatků či přirážek. Důležité je kontaktovat nás po příletu ihned, jak to bude možné.

CO KDYŽ BUDU CHTÍT V TĚSNĚ PŘED ZAČÁTKEM TRASFERU, NEBO BĚHEM CELODENNÍ AKCE ZMĚNIT ČASY VYZEDNUTÍ?

Vše se dá vyřešit - důležité je nás kontaktovat co nejdříve, abychom Vám mohli potvrdit nové časy, nebo nabídnout nové alternativy.

JAK MŮŽU BEZPLATNĚ ZRUŠIT TRANSFER?

Transfer lze zrušit do 48 hodin před začátkem cesty, my Vám vrátíme 100% ceny transferu. V případě zrušní do 24 hodin Vám bude navráceno 50% ceny transferu. V případě zrušení později, než 24 hodin před začátkem transferu, Vám bude účtováno 100% ceny transferu. 

JAK MŮŽU TRANSFER ZAPLATIT?

Při platbě transferu si u nás můžete vybrat z mnoha variant, důležitá je vždy platba předem. Můžete platit převodem z bankovního účtu přes vygenerovaný QR kód nebo svou platební kartou přes internetový odkaz. Ke každé platbě Vám bude vystaven daňový doklad. 

RECENZE

Jste našimi stálými klienty nebo jste se s námi svezli poprvé? Podělte se s ostatními o Vaši zkušenost!

Prostor pro Vaše recenze zde:

 • Rahma Alawlaqi Rahma Alawlaqi

  Kristyna ; well CEO for her family business transportation.. very welcoming lady , she was such a great driver she took us Vienna as well and great pick up from the airport; well recommend

 • Khaled Alketbi Khaled Alketbi

  Thanks a lot. Appreciate your assistance absolutely was amazing trip we will meet again sure and soon in March.

 • Alyaa Alshamsi Alyaa Alshamsi

  Hi Kristyna thank you for everything, we had a comfortable and fun times. Thanks Jiri as well. Hope to see you again (srdíčko)

 • Irakli Irakli

  Hello, Thank you for your perfect service.

ZAMLUVIT TRANSPORT

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.